Tel. rezervace od 7:00 do 20:00 hod. +420 731 422 799 penzion@villaslovenska.cz

Svatby ve Zlíně

udělejte svůj svatební den výjimečný

Prožijte váš velkolepý den v krásném prostředí penzionu Villa Slovenská. Využijte nevšední nabídky svatebního obřadu pro malé a střední obřady.

Chcete, aby vaše svatba byla dokonalá? Pak nechte vše na nás. Dokážeme vše pečlivě naplánovat a zrealizovat. Vy si tak budete moci naplno užít jedinečný svatební den. Nebudete se muset starat o to, zda je všechno zařízené a připravené. Zajistíme, že vše proběhne přesně podle vašeho přání.

Pokud budete mít jakékoliv nadstandardní přání, náš zkušený personál vám velice rád pomůže. Pro vás i pro všechny svatební hosty uděláme maximum. Chceme, abyste mohli na tento radostný den po mnoho let vzpomínat.

Svatebním hostům je poskytována 10% sleva na ubytování, pro novomanžele je připraven apartmán s malým překvapením zdarma.


Svatební obřad

Rádi Vám pomůžeme se zajištěním civilního svatebního obřadu na zámku Lešná nebo Vizovice. Velmi oblíbené jsou rovněž svatební obřady pod širým nebem v krásném údolí s jezerem Activitypark Hotelu Všemina. Představte si netradiční svatební obřad s Vašimi blízkými pod blankytně modrým nebem na louce u třpytícího se jezera nebo třeba na zámku. Pro tuto chvíli vám navrhujeme několik alternativ:

Doplňkové služby

  • Profesionální fotograf a video
  • Hudba k tanci i poslechu
  • Slavnostní ohňostroj a lampiony štěstí
  • Zajištění kadeřnických a kosmetických služeb přímo na penzionu
  • Luxusní limuzína s řidičem a výzdobou

Doporučujeme

Hodnocení hostů

Na penzionu jsem ubytován vícekrát ročně a velice si vážím pohody, která mi vždy dodá energii.

Byla jsem na operaci na oční klinice a hledala ubytování ve Zlíně. Můžu jen doporučit. Klid a blízko centra.

Zobrazit vše

Naši partneři

  • Apartmány Všemina
  • Tristol interiér