Tel. rezervace od 7:00 do 20:00 hod. +420 731 422 799 student@villaslovenska.cz

APARTMÁ

Pokoje a ceny ubytování

3. patro
2 lůžka9 900 Kč / osoba / měsíc
4 lůžek6 000 Kč / osoba / měsíc

Tento pokoj je obsazen

Luxusní třípokojový byt 140 m2 se dvěmi ložnicemi a obývacím pokojem s Tv a velkou terasou. Součástí jsou 2 samostatné koupelny s Wc ( sprchový kout a vana ), plně vybavená kuchyně s jídelním koutem a technická místnost. Prostorný nadstandartní podkrovní byt s výhledem do zahrady poskytuje veškerý potřebný komfort. Pro práci nechybí psací stoly.

Tento luxusní byt se nachází v třetím podlaží ( podkroví ). Každá ložnice je vybavena 2 lůžky ( lůžka mohou být spojená nebo single), nočními stolky, šatní skříní s ramínky a psacími stoly s židlemi. Jedna ložnice má rovněž samostatnou šatnu. Kuchyně má kompletně vybavenou kuchyňskou linku s lednicí, myčkou, varnou deskou a mikrovlnou troubou. Obývací pokoj je rozdělen na část se sedací soupravou s televizí a samostatnou část s jídelním stolem. Z obývacího pokoje je vstup na velkou krytou terasu s krásným výhledem do zahrady. Obě ložnice mají samostatnou koupelnu s Wc, jedna s vanou a druhá se sprchovým koutem.

Kromě Wifi signálu je zde zásuvka na pevný vysokorychlostní internet a digitální TV.

Srdečně Vás zveme na prohlídku tohoto luxusního bytu, který je možno za základě domluvy upravit tak aby Vám co nejvíce vyhovoval.


Hodnocení hostů

Na penzionu jsem ubytován vícekrát ročně a velice si vážím pohody, která mi vždy dodá energii.

Byla jsem na operaci na oční klinice a hledala ubytování ve Zlíně. Můžu jen doporučit. Klid a blízko centra.

Zobrazit vše

Naši partneři

  • Apartmány Všemina
  • Tristol interiér